Prečo je C4 PRO najlepšia voľba zo všetkých prilieb?

Priblížime vám aspoň niekoľko faktov prečo je prilba C4 PRO tak jedinečná a ospevovaná.

 • Ako každá SCHUBERTHka bola dlhoročne pripravovaná konštruktérmy a testovaná na všetky rôzne spôsoby, od vzduchového tunelu, cez akustické testy, nárazy a podobne.
 • Z nášho pohľadu je ale najväčšia výsada tohoto modelu jej neuveriteľný komfort. Ked si ju dáte na hlavu nebudete si ju chcieť dať dole.
 • Vnútorné materiály su tak jemnučké a hebučké ako luxusný starý dobrý gauč po dedovi. Rozprávame ale o modely C4, staršie modely takýmto interiérovým komfortom nedisponovali. To čo spravili v C4ke sa nedá opísať, to treba zažiť.
 • Prilba je veľmi tichá a nameranchý 85 dB v testoch pri rýchlosti 100km/h na naháči je neskutočných.
 • Inovovaný mechanizmus otvárania a zátvárania bol vylepšený a oproti modelu C3 ide ľahúčko a otváranie sa zvláda už len jedným palcom.
 • Nadrozmerné plexi vo formáte PANORAMA ponúka jazdcovi iný pohľad na svet a vy to možete zažiť tiež.
 • Už žiadne zahmlievanie - vylepšené vertanie predného plexi s originálnym PINLOCkom 120 najvyššej generácie.
 • Predná 80% zatmavená clona proti slnku s možnosťou nastavenia polohy pre rôzne tváre (nos) s najvyšším UV ochranným (vyvinuté aj pre podmienky Austrálie kde je navyššie UV žiarenie na svete)
 • Integrované repro, anténa a sloty predpripravené na neviditeľne vstavanú batériu a komunikátor, ktoré eliminuje hlučnosť prilby spolu s novým zvukovotesním límcom na minimum.
 • Súčastou audio inštalácie je aj kvalitný mikrofón ktorý je decente ukrytí pri ľavej lícnici a už nezavadia pri nasadzovaní prilby na hlavu. Zvyšuje sa tak jeho životnosť. Predinštalácia audia a antény je len v modely C4 PRO, model bez označenia PRO takouto sadou nedisponuje.
 • C4 má vyvinutý špeciálny kanálik pre motorkárov čo nosia okuliare aby vás už nikdy netlačili.
 • Prepracovnaý vrchný nasávací 3 stupňový vetrák zariadi vždy chladnú hlavu.
 • Škrupina vyrobená z vlákien techológiou DFP dosahuje celkovú váhu prilby len 1650 g.
 • Výrobný program ja v prevedení CARBON
 • Predĺžená záruka na 5 rokov ( SCHUBERT tak vie že ponúka špičku ľadovca v kvalite )
 • Poškodenie prilby pri nehode = výmena za novú prilbu a zaplatíte len za 30% nadobúdacej ceny ( nutnosť doložiť policajnú správu )

   Čo ešte dodať:

   Vyklápacia prilba SCHUBERT sa inováciou zaradila na vrchol v motorkárckom svete a vytlačila aj obyčajné intergrály. Niet sa čomu diviť, ak si raz dáte na hlavu C4-ku pochopíte je prednosti a budet ju chcieť maž aj Vy. Prilba C4 nie je náhradou za C3 ale  ide o úplne nanovo prepracovaný model, ktorý fakt firme SCHUBERT vyšiel. Široká škála farieb, designu a ponuka modelov aj pre dámy je samozrejmosťou.

   Krátky príbeh, ako vznikol "GAUČ":

   Jedného dňa k nám do garáže zavítal kamarát motorkár ( policajt, dobrý policajt ) a prišiel s novou C4 PRO. Neviem prečo ale strašne mi ju chcel dať vyskúšať, asi túžil videť ten šok, ked si ju dám na hlavu. Nedalo mi a odolal som. Po nasadení ( oproti modelu C3 PRO, ktorý som vtedy vlastnil ) som zostal v šoku, aký komfort prilba vyžarovala. Fakt som to vtedy nepochopil a on sa len smial. Spolu sme vtedy skonštatovali že je to luxusný gauč. Po týždny sa k prilbe dopracoval aj kolega z práce Robo a kde si ju dal na hlavu povedal " ale fakt je to gauč ". Odvtedy model C4 všetci vozíme na hlavne a voláme ho už len GAUČ :)

   SCHUBERT C4 PRO je luxusný GAUČ:)

   Prečo e-shop nefunguje?

   Oslovili sme nemecký Schuberth kde nás posunuli  na dealera v BA ktorý nás uplne odignoroval a do tohto e-shopu dodávať tovar nebude. Kotaktovali sme dealera SENY, ktorý odmietol do tohto e-shopu dodávať tovar. Po komunikácií CARDO Praha sme sa rozhodli že budeme venovať svoj čas niečomu inému ako podporovať firmy ktoré sa chcú v dnešnom svete obchodu zamykať a mať svoju hlavu.

   Blavácky dealar nás úplne odignoroval

   Sme e-shop a majú pocit že nie sme vhodný partner pre predaj ich produktov, tak sme to zabalili. Je nám to ľúto priatelia že nefungujeme, chceli sme Vám priniesť profesionálny e-shop na predaj prilieb Schuberth.

   SERVIS POŽIČOVŇA

   V prípade servisu, alebo reklamácie Vám zadarmo zapožičiame nové zariadenie.
   Čo viac si môžete priať?