Vyklápačka SCHUBERTH C4 PRO

Nemecká firma SCHUBERTH vyrába prilby najvyššej triedy viac ako 70 rokov. Konečným cieľom je poskytnúť zákazníkom najlepšie produkty nielen pre motorkárov. Výrobný program obsahuje prilby pre motocykle, šport, hasičov, políciu a armádu. Preto vývoj a skúsenosti radia túto značku na vrchol ľadovca.

 

Dizajnéri neustále pracujú na tom, aby boli prilby SCHUBERTH bezpečnejšie, pohodlnejšie a funkčnejšie a to s novými materiálmi, funkciami a výrobnými procesmi. Testy presnosti poskytuje vývojové oddelenie pre testovanie podnebia, taktiež testy vo vzduchovom tuneli, akustické laboratórium a testovacie stredisko na tlmenie nárazov. Predtým, ako sa prilba nazýva prilba SCHUBERTH, musí byť vypracovaný každý detail.

Prvá prilba SCHUBERTH vyšla z výrobnej linky v 50. rokoch 20. storočia. Dnes firma z nemeckého Magdeburgu s viac ako 400 zamestnancami, vyrába a predáva prilby v 55 krajinách sveta.

 

V rokoch 2015-2020 prešiel motorkársky svet poriadnou skúškou, kedy sa vo veľkom začali integrálne prilby meniť za vyklápačky a to z jediného dôvodu. SCHUBERT svojou revolúciou vyvinul tak kvalitnú vyklápaciu prilbu, že je na nerozoznanie od integrály a jej výsada zaujala motoristický svet natoľko, že jazdci začali meniť svoje prilby za nové C3 a C4 modely. Samozrejme to nemožno povedať pre superšportový sektor a profesionálnych jazdcov, kde SCHUBERTH ponúka svoje športové modely a to sú integrály S2/RS2, ale pre zvyšok nás, čo jazdia pre potešenie. Tento tlak a dopyt po vyklápačkách natoľko zosilnel, že v roku 2020 sa na trhu objavila takpovediac inovovaná C3-ka, ktorá však nie je inovovaná, ale úplne nová prilba a tou sa stala C4 PRO, ktorá rozsekala všetky dosavadné mýty o vyklápačkách a stala sa najlepšou vyklápačkou od SCHUBERTHu, akú kedy vyrobil a nie len to, tento model sa stal najlepšou vyklápačkou na svete v tomto období.

Integrály od SCHUBERTHu tak skončili a trendom sú už len vyklápačky C4 PRO.

 

Prečo prilbu SCHUBERTH?

SCHUBERTH je v moto prilbách svetový líder. Model C4 PRO predbehol dobu a vyradil integrály z hry. Svet ovládaju už len vyklápačky.

C4 PRO je luxusný "GAUČ"

Ked si dáte SCHUBERT C4 PRO na hlavu, už ju nebudete chieť dať dole. Budete utekať okamžite sa chcieť v nej voziť a ukázať ju priateľom. Taká je dobrá.

SERVIS POŽIČOVŇA

V prípade servisu, alebo reklamácie Vám zadarmo zapožičiame nové zariadenie.
Čo viac si môžete priať?