Vyklápačka SCHUBERTH C4 PRO

Nemecká firma SCHUBERTH vyrába prilby najvyššej triedy viac ako 70 rokov. Konečným cieľom je poskytnúť zákazníkom najlepšie produkty nielen pre motorkárov. Výrobný program obsahuje prilby pre motocykle, šport, hasičov, políciu a armádu. Preto vývoj a skúsenosti radia túto značku na vrchol ľadovca.

 

Dizajnéri neustále pracujú na tom, aby boli prilby SCHUBERTH bezpečnejšie, pohodlnejšie a funkčnejšie a to s novými materiálmi, funkciami a výrobnými procesmi. Testy presnosti poskytuje vývojové oddelenie pre testovanie podnebia, taktiež testy vo vzduchovom tuneli, akustické laboratórium a testovacie stredisko na tlmenie nárazov. Predtým, ako sa prilba nazýva prilba SCHUBERTH, musí byť vypracovaný každý detail.

Prvá prilba SCHUBERTH vyšla z výrobnej linky v 50. rokoch 20. storočia. Dnes firma z nemeckého Magdeburgu s viac ako 400 zamestnancami, vyrába a predáva prilby v 55 krajinách sveta.

 

V rokoch 2015-2020 prešiel motorkársky svet poriadnou skúškou, kedy sa vo veľkom začali integrálne prilby meniť za vyklápačky a to z jediného dôvodu. SCHUBERT svojou revolúciou vyvinul tak kvalitnú vyklápaciu prilbu, že je na nerozoznanie od integrály a jej výsada zaujala motoristický svet natoľko, že jazdci začali meniť svoje prilby za nové C3 a C4 modely. Samozrejme to nemožno povedať pre superšportový sektor a profesionálnych jazdcov, kde SCHUBERTH ponúka svoje športové modely a to sú integrály S2/RS2, ale pre zvyšok nás, čo jazdia pre potešenie. Tento tlak a dopyt po vyklápačkách natoľko zosilnel, že v roku 2020 sa na trhu objavila takpovediac inovovaná C3-ka, ktorá však nie je inovovaná, ale úplne nová prilba a tou sa stala C4 PRO, ktorá rozsekala všetky dosavadné mýty o vyklápačkách a stala sa najlepšou vyklápačkou od SCHUBERTHu, akú kedy vyrobil a nie len to, tento model sa stal najlepšou vyklápačkou na svete v tomto období.

Integrály od SCHUBERTHu tak skončili a trendom sú už len vyklápačky C4 PRO.

 

Prečo e-shop nefunguje?

Oslovili sme nemecký Schuberth kde nás posunuli  na dealera v BA ktorý nás uplne odignoroval a do tohto e-shopu dodávať tovar nebude. Kotaktovali sme dealera SENY, ktorý odmietol do tohto e-shopu dodávať tovar. Po komunikácií CARDO Praha sme sa rozhodli že budeme venovať svoj čas niečomu inému ako podporovať firmy ktoré sa chcú v dnešnom svete obchodu zamykať a mať svoju hlavu.

Blavácky dealar nás úplne odignoroval

Sme e-shop a majú pocit že nie sme vhodný partner pre predaj ich produktov, tak sme to zabalili. Je nám to ľúto priatelia že nefungujeme, chceli sme Vám priniesť profesionálny e-shop na predaj prilieb Schuberth.

SERVIS POŽIČOVŇA

V prípade servisu, alebo reklamácie Vám zadarmo zapožičiame nové zariadenie.
Čo viac si môžete priať?