Relevanstná recenzia je základom nákupného rozhodnutia a to platí obzvlášť u KOMUNIKÁTORA.

Kupovať INTERKOM a učiť sa na vlastných chybách, čase a nervoch čo tá moja reálne dokáže nie je štastné riešenie. Preto sme pre Vás pripravili recenzie, TESTy, ktoré nám odhaľia vlastnosti produktov v takom rozsahu, že Váš nákup bude jednoduchší. S datami ktoré testy ponúkajú budete jasnešie vedieč čo hľadáte a uprednostnujete.

TESTUJEME do hĺbky všetko to čo považujeme za použiteľnosť. Sú prkotinky, ktoré produkty majú, ale reálne ich nik nevyužíva a naopak. Detaili, kotré niekedy chábaju každému INTERKOMU, ako by v kancloch kde to kreslia chábal čerstvý vzduch.

Ak máte zaujimavé postrehy a skúsenosti s rôznym INTERKOMom, zašlite nám ich. Spoločne sa pokúsime prísť škatuľke na kĺb a nájsť info, ktoré má poslúžiť širokej komunite motorkárov.

Prečo e-shop nefunguje?

Oslovili sme nemecký Schuberth kde nás posunuli  na dealera v BA ktorý nás uplne odignoroval a do tohto e-shopu dodávať tovar nebude. Kotaktovali sme dealera SENY, ktorý odmietol do tohto e-shopu dodávať tovar. Po komunikácií CARDO Praha sme sa rozhodli že budeme venovať svoj čas niečomu inému ako podporovať firmy ktoré sa chcú v dnešnom svete obchodu zamykať a mať svoju hlavu.

Blavácky dealar nás úplne odignoroval

Sme e-shop a majú pocit že nie sme vhodný partner pre predaj ich produktov, tak sme to zabalili. Je nám to ľúto priatelia že nefungujeme, chceli sme Vám priniesť profesionálny e-shop na predaj prilieb Schuberth.

SERVIS POŽIČOVŇA

V prípade servisu, alebo reklamácie Vám zadarmo zapožičiame nové zariadenie.
Čo viac si môžete priať?