Relevanstná recenzia je základom nákupného rozhodnutia a to platí obzvlášť u KOMUNIKÁTORA.

Kupovať INTERKOM a učiť sa na vlastných chybách, čase a nervoch čo tá moja reálne dokáže nie je štastné riešenie. Preto sme pre Vás pripravili recenzie, TESTy, ktoré nám odhaľia vlastnosti produktov v takom rozsahu, že Váš nákup bude jednoduchší. S datami ktoré testy ponúkajú budete jasnešie vedieč čo hľadáte a uprednostnujete.

TESTUJEME do hĺbky všetko to čo považujeme za použiteľnosť. Sú prkotinky, ktoré produkty majú, ale reálne ich nik nevyužíva a naopak. Detaili, kotré niekedy chábaju každému INTERKOMU, ako by v kancloch kde to kreslia chábal čerstvý vzduch.

Ak máte zaujimavé postrehy a skúsenosti s rôznym INTERKOMom, zašlite nám ich. Spoločne sa pokúsime prísť škatuľke na kĺb a nájsť info, ktoré má poslúžiť širokej komunite motorkárov.

Prečo prilbu SCHUBERTH?

SCHUBERTH je v moto prilbách svetový líder. Model C4 PRO predbehol dobu a vyradil integrály z hry. Svet ovládaju už len vyklápačky.

C4 PRO je luxusný "GAUČ"

Ked si dáte SCHUBERT C4 PRO na hlavu, už ju nebudete chieť dať dole. Budete utekať okamžite sa chcieť v nej voziť a ukázať ju priateľom. Taká je dobrá.

SERVIS POŽIČOVŇA

V prípade servisu, alebo reklamácie Vám zadarmo zapožičiame nové zariadenie.
Čo viac si môžete priať?