Schuberth C4 Pro Magnitudo Yellow-KOPIE-KOPIE-KOPIE - Veľkosť: S (53-55)

Výrobca
SCHUBERTH

Kód produktu
P00444-2

Cena
599 € s DPH

Vyberte variantu výrobku
Varianta neexistuje

skladom u nás - odoslané v deň objednávky
ks

Odklápacia prilba SCHUBERTH C4 PRO je najkvalitnejšia prilba akú motorkársky trh ponúka. Ak sa ju rozhodnete zakúpiť určite neoľutujete. Ľahká s nízkou hmotnosťou, ultra tichá s kvalitným vetraním. Veľké panoramatické plexi s originál PINLOCKOM. Vyklápacia 80% zatmavená slnečná clona, integrovaný mikrofón a repro ju dominujú na najlepšiu vyklápačku na svete. Ten kto si ju skúsil dať na hlavu Vám povie že je to luxusný gauč, taký v nej budete mať pocit. Neveríte? Choďte si ju niekde vyskúšať, nebudete ju chcieť zložiť z hlavy. viac

C4 PRO je najpredavanejší model značky SCHUBERT

Kombinuje najmodernejšie technológie s prvotriednou kvalitou: prilba s kompaktným tvarom, ktorý sa sotva podobá vyklápacej prilbe. Nové interiérové ​​vybavenie a optimalizovaná akustika robia zo SCHUBERTH C4 PRO extrémne pohodlnú prilbu. Žiadne vybrovanie, nízka hladina hluku bez ohľadu na rýchlosť. Kompatibilné s neviditeľným komunikačným systémom SC1.

 • Nanovo prepracovaná koncepcia od predchodcu C3 PRO robí z C4-ku najtichšiu a najpohodlnejšiu vyklápačka na trhu, akú kedy SCHUBERTH vyrobil. Vďaka inovatívnemu límcu krku redukuje hluku až na neuveriteľných 85 dB (A) pri 100 km/h, (testované na naháči) k čomu prispieva aj nová aerodinamika testovaná vo vlastnom tunely výrobcu v Magdeburgu.
 • Prilba sedí bezpečne a pohodlne. Materiál  Coolmax®, podšívka Jazzlight® certifikovaná podľa normy Öko-Tex 100, odnímateľná tkanina, prateľná, antibakteriálna a rýchloschnúca po umytí. Na hlave sedí ako luxusný gauč.
 • Vynikajúce vetranie, cirkulácia vzduchu vďaka viackanálovej ventilácii.
 • Integrované drážky pre majiteľov dioptrických okuliarov
 • Veľké panoramatické plexi vybavené originálnym PINLOCkom rady 120 najvyššej generácie, Už žiadne zahlmievanie.
 • Nastaviteľná Integrovaná 80% zatmavená slnečná clona.
 • Integrovaná anténa a reproduktory s prípravou na kominukátor SC1 v rade PRO.
 • Nový štandard pre náročných cestovateľov
 • Hmotnosť 1.660g ± 50g ( podľa veľkosti )
 • Zapínanie Micrometric
 • 2 veľkosti škrupiny


High-tech technológia škrupiny:
Jedinečné výrobné metódy použité na škrupiny prilieb SCHUBERTH zabezpečujú nízku hmotnosť pri zachovaní optimálnej stability. Direct Fibre Processing (DFP) je jednou z inovácií spoločnosti SCHUBERTH. Obsahuje nekonečnú cievku zo sklenených vlákien, ktorá sa pomocou robota rozreže na kusy a vstrekne do formy. Do formy sa pridá presne definované množstvo živice a potom sa vo vyhrievanej forme stlačí pri vysokom tlaku, aby sa vytvoril mimoriadne pevný plášť prilby.

 
Bezpečnosť:
Motocyklová prilba vyhovuje skúšobnej norme ECE 22.05, čo znamená, že môže byť použitá v celej Európe. Prilba je k dispozícii vo veľkostiach XS až 3XL. Toto je vhodné pre obvody hlavy od 52 do 65 centimetrov.

Parametre

Veľkosť XS (52-53), S (53-55), M (55-57), L (57-59), XL (59-61), XXL (61-63), XXXL (63-66)

Diskusia

Prečo prilbu SCHUBERTH?

SCHUBERTH je v moto prilbách svetový líder. Model C4 PRO predbehol dobu a vyradil integrály z hry. Svet ovládaju už len vyklápačky.

C4 PRO je luxusný "GAUČ"

Ked si dáte SCHUBERT C4 PRO na hlavu, už ju nebudete chieť dať dole. Budete utekať okamžite sa chcieť v nej voziť a ukázať ju priateľom. Taká je dobrá.

SERVIS POŽIČOVŇA

V prípade servisu, alebo reklamácie Vám zadarmo zapožičiame nové zariadenie.
Čo viac si môžete priať?