Interkom SENA 50R komunikátor Mesh

Vyberte variantu výrobku
Varianta neexistuje
ks

SERVIS POŽIČOVŇA - V prípade poruchy Vašej SENY alebo nutnosti reklamácie, Vám bezplatne zapožičiame našu do konca opravy za jednorázový poplatok nazvaný SERVIS POŽIČOVŇA, ktorý si môžete zakúpiť k základnej cene + 12,- EUR pri výbere produktu a zaplatíte ho pri nákupe. Potom už nič neplatíte. Viac info dole v popise.
SENA 50S/R  sú nové komunikačné systémy ponúkajú ďalšiu úroveň robustného interkomového pripojenia prostredníctvom Mesh 2.0 a Bluetooth 5.0. Model Sena 50S si zachováva osvedčený dizajn otočného koliečka Jog Dial. Globálnou premiérou nových komunikačných súprav je funkcia interkom s otvorenými sieťami s viacerými kanálmi.  Vylepšený zvukový zážitok Vám prinesú prepracované HD reproduktory. viac

Cena Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
Sena 50R Základná cena 347,- € Skladom u nás 347 €
Sena 50R Požičovňa ZADARMO +12€ = 359,-€ Skladom u nás 359 €

Sena 50R Bluetooth Communication System

Špičkový tenký dizajn s 3-tlačidlovým ovládaním hlastitosť. Začnite si ho všímať na cestách a budete ho chcieť mať aj VY:) Stojí za tú cenu. Má ho každý kto chce najvyššiu kvalitu zvuku a funkcionalitu interkomu.

Niekomu nesadne točivé kruhové ovládanie zvuku v modele S. V ponuke je potom tento model R. V porovnaní so svojimi predchodcami bol hardvér a softvér komplexne aktualizovaný, pričom hlavné zlepšenie nového modelu je stabilita pripojenie zvuku  a HD zvukový zážitok. Hlasové povely je možné rozpoznať v 8 jazykoch (CHI, DEU, ENG, ESP, FRN, ITA, JAP, RUS). K dispozícii je tiež priamy prístup k digitálnym asistentom pre iPhone a Android pomocou hlasových príkazov ako „Hey Siri“ alebo „Ok Google“. WiFi funkcia poskytuje automatické aktualizácie firmvéru, ako aj iné budúce vylepšenia. Úplne nová mobilná aplikácia poskytuje jazdcom intuitívny spôsob, ako vyťažiť maximum z ich 50R. Unikátna technológia dvoch modulov s audio multitasking intercom hovory a rádio / MP3 hudba alebo navigačné oznámenia súčasne bez prerušenia alebo odpojenia prináša vylepšený prenos zvuku, ktorý oceníte.

Všetky produkty SENA dodávame so Slovenským návodom.

V prípade poruchy Vašej SENY, alebo nutnosti SERVISU Vám pezplatne zapožičiame našu do konca reklamácie, alebo servisu. Viac info tu.

ŠPECIFIKÁCIE
Technológia Mesh Intercom 2,0
9 kanálov v otvorenej sieti

Technológia multitaskingu zvuku Sena 50S umožňuje uskutočňovať konverzácie prostredníctvom siete Adaptive Mesh Networking a súčasne prenášať hudbu zo smartfónu cez Bluetooth, prijímať alebo telefonovať alebo prehrávať podrobné navigačné pokyny GPS. Používatelia sa už nemusia starať o prerušené zvukové funkcie predchádzajúcich komunikačných zariadení Bluetooth. Teraz už zvukové funkcie navzájom nerušia, ale prekrývajú sa a zaisťujú príjemný zážitok z počúvania. Vyfarbite svoje jazdy s plynulými zdrojmi zvuku.

VÝDRŽ INTERKOM
Bluetooth interkom: 14 hodín
Mesh interkom: 9 hodín
Pohotovostný režim: 10 dní

BLUETOOTH
Bluetooth 5.0 - 6 ľudí môže hovoriť súčasne cez Mesh a spolu môžete pripojiť až 24 účastníkov.
Profil náhlavnej súpravy (HSP)
Profil bez použitia rúk (HFP)
Rozšírený zvukový výstupný profil (A2DP)
Profil pre diaľkové ovládanie audio alebo video zariadení (AVRCP)

Vďaka priekopníckej adaptívnej sieťovej technológii spoločnosti SENA, ktorá funguje v kombinácii s Bluetooth a model 50 má viac pripojení ako kedykoľvek predtým. S inovatívnou duálnou anténou a dvoma samostatnými procesormi, jedným pre Bluetooth a jedným pre Adaptive Mesh Networking, môže 50 vďaka svojej multifunkčnej funkcii nadviazať spojenie s každým procesorom súčasne. To znamená, že môžete k Bluetooth headsetu Sena 50 pripojiť až 3 ďalšie komunikačné zariadenia a následne ich integrovať do existujúcej sieťovej skupiny. Spoľahlivo a zreteľne komunikujte s až 24 ďalšími vodičmi v kvalite zvuku HD v maximálnom rozsahu 2 km. Cielená správa skupín je tiež možná s 50, takže môžete rozdeliť používateľov do skupín a rozlíšiť ich v závislosti od skupiny. Okrem týchto súkromných skupín môžete vyhľadať motocyklistov v okruhu 2 km, ktorí tiež používajú Sena 50 jediným stlačením tlačidla. Automaticky sa k nim pripojíte.

Skupinový manažment - rozdelenie partnerov interkomu do skupín - možná skupinová komunikácia. Interkom komunikácia s náhlavnými súpravami od iných výrobcov (obmedzené komunikačné vlastnosti, náhlavná súprava Sena je spárovaná ako mobilný telefón). Možné sú aj telefonické konferenčné hovory s interkomovým partnerom Súčasne je možné pripojenie na 2 mobilné telefóny.

DOSAH
Bluetooth interkom: pracovná vzdialenosť do 1,6 km v otvorenom teréne
Mesh interkom:  až do 2 km v otvorenom teréne (môže byť predĺžený až na 8 km, ak je pripojených najmenej 6 jazdcov)
Bluetooth interkom až 4-cestná komunikácia
Mesh interkom (Open mesh): prakticky neobmedzený Mesh Interkom (uzavretá sieť): 24

Adaptovaná sieťová technológia spoločnosti Sena uľahčuje pripojenie skupinového interkomu. A ak sa jazdec dostane mimo dosah, Sena zabezpečí bezproblémovú komunikáciu so zvyškom skupiny. Zároveň Sena 50S automaticky znovu integruje všetkých vodičov do skupiny, len čo sú späť v dosahu. S touto dynamickou štruktúrou skupiny sú zložité pokusy o párovanie minulosťou.

AUDIO
Pokročilá kontrola šumu™
Integrovaný kodek SBC
Viacstupňové ovládanie hlasitosti
Vzorkovacia frekvencia: max. 48 kHz (DAC)

FM rádio
Integrované FM rádio s RDS AF (alternatívne frekvencie rádiového dátového systému)
Frekvenčný rozsah: 76 ~ 108 MHz
Pamäť pre 10 vysielačov s funkciou automatického vyhľadávania

VSTUP
Port USB-C

BATÉRIE
Lítium polymérová batéria
Čas nabíjania: 1 hodina
Rýchle nabíjanie: 20 minút nabíjania sa rovná 6 hodinovému Bluetooth interkomu alebo 3,5 hodinovému Mesh interkomu 

CERTIFIKÁCIE
FCC, IC

Simultánne hovory cez interkom / sieťová Funkcia VOX pre interkom a telefónne hovory bez použitia rúk. A2DP Bluetooth stereo protokol pre bezdrôtové hi-fi stereo. Pripojenie k A2DP kompatibilným mobilným telefónom alebo MP3 prehrávačom Funkcia AVRCP - na diaľkové ovládanie prehrávania hudby (prehrávanie, pauza, vpred, vzad) s kompatibilnými mobilnými telefónmi alebo prehrávačmi. MP3 Podpora NFC pre ešte rýchlejšie pripojenie s kompatibilnými smartfónmi. Individuálne nastavenie hlasitosti pre každý zdroj zvuku. Digitálny signálový procesor na potlačenie šumu a potlačenie ozveny. Integrované rádio RDS FM s 10 pamäťovými miestami.  Zásuvka pre pripojenie MP3 prehrávača cez kábel. Príjem rovnakej zvukovej stopy (napr. Z MP3 prehrávača) pre vodiča a spolujazdca cez A2DP. Aplikácia Smartphone (Android a IOS) na ovládanie a konfiguráciu. Aktualizácia softvéru prostredníctvom pripojenia USB (vyžaduje sa počítač so systémom Windows XP, 7 alebo 8 alebo Mac OS) robustný a odolný proti poveternostným vplyvom.

V diskusii uvádzajte prosím len relevantné a slúšné komentáre.
Ďakujeme za komunitnú korektnosť a pochopenie.

Diskusia

Prečo e-shop nefunguje?

Oslovili sme nemecký Schuberth kde nás posunuli  na dealera v BA ktorý nás uplne odignoroval a do tohto e-shopu dodávať tovar nebude. Kotaktovali sme dealera SENY, ktorý odmietol do tohto e-shopu dodávať tovar. Po komunikácií CARDO Praha sme sa rozhodli že budeme venovať svoj čas niečomu inému ako podporovať firmy ktoré sa chcú v dnešnom svete obchodu zamykať a mať svoju hlavu.

Blavácky dealar nás úplne odignoroval

Sme e-shop a majú pocit že nie sme vhodný partner pre predaj ich produktov, tak sme to zabalili. Je nám to ľúto priatelia že nefungujeme, chceli sme Vám priniesť profesionálny e-shop na predaj prilieb Schuberth.

SERVIS POŽIČOVŇA

V prípade servisu, alebo reklamácie Vám zadarmo zapožičiame nové zariadenie.
Čo viac si môžete priať?